Trust GXT 970 Morfix Customisable Gaming Mouse (23764)
Zdjęcia 16 |
Trust GXT 970 Morfix Customisable Gaming Mouse |
|
Zaawansowana i wielofunkcyjna gamingowa mysz komputerowa z szeregiem wymiennych paneli bocznych z magnetycznymi zapięciami oraz różną liczbą dodatkowych przycisków, co pozwala zoptymalizować manipulator do wykorzystania w grach różnych gatunków. W zestawie znajdują się więc dwa lewe panele na 3 i 9 przycisków oraz dwa prawe panele o różnych kształtach. Użytkownik może zaprogramować większość przycisków według własnego uznania, przy czym producent zadbał również o przydzieloną pamięć do przechowywania ustawień użytkownika i makr bezpośrednio na samym urządzeniu.
Sercem myszy Trust GXT 970 Morfix Customizable Gaming Mouse jest dość zaawansowany sensor optyczny PixArt 3325 o rozdzielczości regulowanej w zakresie 200 - 10000 DPI. Jednocześnie manipulator jest w stanie przesuwać kursor z przyspieszeniem do 30 G. Korpus modelu ma wbudowane podświetlenie z różnymi efektami. Połączenie z komputerem PC lub laptopem odbywa się za pomocą kabla z interfejsem USB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trust 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trust.
Kup Trust GXT 970 Morfix Customisable Gaming Mouse
Wszystkie ceny 6 →Trust Gaming Mouse GXT 970 Morfix, konfigurowalna mysz komputerowa, 10 000 | 241 zł |
MOUSE USB OPTICAL GXT970/MORFIX CUSTOM. 23764 TRUST New | 448 zł |
Mysz Trust GXT 970 Morfix Customisable (23764) Czarna | 216 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Trust Mysz Do Gier Gxt 970 Morfix - PACZKOMAT, POCZT | 215 zł |
Trust Gxt 970 Morfix 10000 Dpi Gaming Mouse Czarny 23764 | 212 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! trust Mysz gamingowa GXT970 Morfix Customisable - PA | 215 zł |