Osuszacz powietrza Trotec TTR 200
Trotec TTR 200
Rodzaj:budowlany
Wydajność:8.4 l/dobę
Przepływ powietrza:80 m³/h
Moc:450 W
Sterowanie:mechaniczne
Montaż:podłogowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TTR 200
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trotec TTR 200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TROTEC Suszarka adsorpcyjna osuszacz powietrza TTR 200 maks 035 kg/h 11100 | 8 144 zł |
Osuszacz adsorpcyjny Trotec TTR 200 1110000010 | 8 088 zł |
Trotec Osuszacz adsorpcyjny TTR 200 | 8 500 zł |
Modyfikacje Trotec TTR 200
Ceny na Trotec TTR 200 |
---|---|---|---|---|
Trotec TTR 200 | od 8 088 zł | 3 oferty | ||
Trotec TTR 300 | od 9 713 zł | 2 oferty | ||
Trotec TTR 400 | od 11 204 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →