Osuszacz powietrza Trotec TTK 99 HEPA (1120000103)
Zdjęcia 13 |
Trotec TTK 99 HEPA
Rodzaj:domowy, do 90 m²
Wydajność:31 l/dobę
Przepływ powietrza:170 m³/h
Moc:720 W
Sterowanie:panel dotykowy
Montaż:podłogowy
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne TTK 99 HEPA
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trotec TTK 99 HEPA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TROTEC Osuszacz powietrza elektryczny TTK 99 HEPA wydajność 31 litrów/dzie | 1 740 zł |
Osuszacz i oczyszczacz powietrza Trotec TTK 99 HEPA 1120000103 | 1 494 zł |
Trotec Osuszacz i oczyszczacz powietrza TTK 99 HEPA | 1 600 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →