Klimatyzator Trotec PAC 2100 X 2 m²
Wideo 1Zdjęcia 13 |
Trotec PAC 2100 X 2 m²
Rodzaj:przenośny
Zalecana powierzchnia:2 m²
Pobór mocy:1000/- W
Funkcje:tryb nocny
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Wszystkie dane techniczne
Dane techniczne PAC 2100 X
|
Rodzaje filtrów w klimatyzatorachCzym są filtry w urządzeniach klimatyzacyjnych i dlaczego są potrzebne?
Jaka jest różnica między tanim a drogim klimatyzatorem?Czy przy zakupie klimatyzatora warto zapłacić więcej? Rozważamy zalety i wady
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trotec 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trotec.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Trotec PAC 2100 X 2 m²
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Klimatyzator przenośny TROTEC PAC 2100X | 1 499 zł |
Klimatyzator Scarlett PAC 2100X | 1 197 zł |
Trotec Klimatyzator przenośny PAC 2100 X | 1 050 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →