Karm dla psów Tropidog Adult Small with Turkey 8 kg (57047)
Tropidog Adult Small with Turkey 8 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tropidog 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tropidog.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tropidog Adult Small with Turkey 8 kg
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sucha karma dla psa Premium z indykiem i ryżem dla dorosłych psów małych rkarma premium z indykiem i ryżem dla dorosłych psów małych ras (od 10. miesiąca życia)
Łączna zawartość składników pochodzen... więcejia zwierzęcego: 44%. Zawiera wysoko przyswajalne białko drobiowe, w tym białko z indyka, oraz warzywa, owoce i glony kelp (Ascophyllum nodosum)
Dodatek polifosforanu sodu sprzyja mniejszemu odkładaniu się kamienia nazębnego, a tym samym pomaga utrzymać czyste i zdrowe zęby.
Odpowiedni poziom białka oraz jego wysoka jakość wraz z unikalnym składem witamin i minerałów pomagają utrzymać zdrową skórę i sierść. Algi kelp Ascophyllum nodosum wspierają pigmentację włosów
Bogactwo składników odżywczych, w tym antyoksydantów, takich jak witamina E i C, wspomaga układ odpornościowy i zwiększa witalność. Amazon.plZłóż skargę | 100 zł |
Tropidog Premium Adult Small, Indyk i ryż - 2 x 8 kgNawet najbardziej wybredni czworonożni przyjaciele nie dadzą się zbyt długo prosić, gdy w menu pojawi się Tropidog Premium Ad... więcejult Small, Indyk i ryż. Sucha karma dla dorosłych psów ras małych przekonuje pysznym smakiem i pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 166 zł |
TropiDog Tropidog Premium Adult Small Turkey&Rice 8 kg 57047 | 90 zł |
TROPIDOG Premium Adult S Turkey&Rice 8kg sucha karma dla psów małych rSucha karma z indykiem i ryżem przeznaczona dla dorosłych psów małych ras (od 10. miesiąca życia).
TropiDo Fera.plZłóż skargę | 90 zł |
Karma sucha dla psa TROPIDOG Premium Adult S Turkey & Rice, 8 kgKarma pełnoporcjowa dla dorosłych psów małych ras. Karma Premium z indykiem i ryżem dla dorosłych psów małych ras (od 10. mie... więcejsiąca życia). Zawiera wysoko prz... EmpikZłóż skargę | 91 zł |
Tropidog Premium Adult Small, Indyk i ryż - 8 kgNawet najbardziej wybredni czworonożni przyjaciele nie dadzą się zbyt długo prosić, gdy w menu pojawi się Tropidog Premium Ad... więcejult Small, Indyk i ryż. Sucha karma dla dorosłych psów ras małych przekonuje pysznym smakiem i pełnowartościow Zooplus.plZłóż skargę | 86 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 99 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: wołowina, pszenica, kukurydza, otręby pszenne, tłuszcz, ryż, klasa: premium
od 103 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś 18%, ryż 14%, kukurydza, białka, klasa: premium
od 85 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na układ odpornościowy, v sostave: kaczka, klasa: premium
od 90 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina (30%), ryż, płatki zbożowe, białka, witaminy, minerały, klasa: premium
od 90 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, yorkshire terrier, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: kurczak 19%, ryż 15%, zboża, tłuszcze, białka, klasa: premium
od 81 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: jagnięcina, kaczka, warzywa, jajka, sandacz, owoce, jagody, klasa: holistyczna
od 97 zł
sucha karma, 2 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, na nerki, v sostave: ryż, zboża, drób, warzywa, białka, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 94 zł
sucha karma, 15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, na skórę i sierść, do zębów, na kości, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 72 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, do zębów, na nerki, v sostave: drób, mięso zwierzęce, ryż, zboża, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 2.27 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, v sostave: mięso z kurczaka, rośliny strączkowe, jajka, ryby, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: holistyczna
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium