System audio Tronsmart Bang SE
Wideo 12Zdjęcia 4 |
Przenośny głośnik to kompaktowa wersja modelu Tronsmart Bang. To przenośny model bezprzewodowy, którego można używać w domu, w podróży, podczas rekreacji na świeżym powietrzu oraz zabierać ze sobą na spacery. Waży nieco ponad 2 kg, mieści się w plecaku i posiada rączkę oraz odpinany pasek na ramię do noszenia. Jeśli brakuje Ci jasnych kolorów, urządzenie oferuje podświetlenie z efektami świetlnymi dopasowującymi się do muzyki.
Co więcej, system audio wytrzymuje intensywne użytkowanie i nie boi się wilgoci, o czym świadczy klasa ochrony przed wilgocią IPX6. Dlatego nie boi się ani deszczu, ani rozprysków z basenu. Tronsmart Bang SE wyposażony jest w dwa głośniki pełnozakresowe o mocy 40 W i pasywne radiatory dla większego podkreślenia niskich częstotliwości. Jeśli to nie wystarczy, użyj funkcji True Wireless Stereo, aby zsynchronizować dwa głośniki w parę stereo.
Pod względem łączności model można śmiało nazwać uniwersalnym. Znajduje się w nim moduł Bluetooth 5.3 umożliwiający bezprzewodowe połączenie ze smartfonem i innymi gadżetami, gniazdo audio 3,5 mm do współpracy z komputerami i odtwarzaczami multimedialnymi, a także port USB i czytnik kart do samodzielnego odtwarzania muzyki z kart pamięci micro SD i dyski flash. Po podłączeniu do smartfona możesz nawet sterować asystentami głosowymi Google Assistant i Apple Siri przez głośnik.
Kolejną dużą zaletą urządzenia jest pojemna bateria, która zapewnia długi czas pracy na baterii – aż do 24 godzin. To prawda, że wskaźnik ten zależy bezpośrednio od głośności odtwarzania i podświetlenia. Pełne przywrócenie energii zajmuje około 5 godzin. Dodatkowo w razie potrzeby głośnik pełni funkcję power banku i może naładować martwy smartfon, smartwatch czy inną elektronikę.
Kup Tronsmart Bang SE
Wszystkie ceny 6 →Głośnik mobilny TRONSMART Bang SE Czarny | 299 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Bang SE (czarny) | 313 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Bang SE Czarny | 299 zł |
Głośnik imprezowy Bluetooth Tronsmart Bang SE 3 tryby oświetlenia, 24 godz | 285 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Bang SE Czarny | 299 zł |
Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Bang SE czarny | 312 zł |