System audio Tronsmart Bang Max
Wideo 14Zdjęcia 10 |
Przenośny głośnik bezprzewodowy Tronsmart jest przeznaczony nie tylko do użytku domowego, ale także na hałaśliwe imprezy, rekreację na świeżym powietrzu i biwakowanie. Nie wymaga gniazdka w pobliżu i może towarzyszyć Ci w wycieczkach i wędrówkach. Korpus uzupełnia wygodny uchwyt do przenoszenia, a gumowana podstawka na dole „zaprasza” do zabrania boomboxa na ramię, jak to było wcześniej modne.
Trzeba jednak pamiętać, że jest to dość duże urządzenie, ważące niemal 6 kg, więc nie da się go długo nosić w dłoniach, a zwłaszcza na ramieniu. Charakterystyka modelu obejmuje 2 kanały, 3 zakresy częstotliwości i całkowitą moc 130 W. Rezultatem jest głośny, bogaty dźwięk, mocny bas, wierne szczegóły muzyczne i czyste głosy. Aby stworzyć parę stereo, zsynchronizować dwa głośniki i pokryć większy obszar, Tronsmart Bang Max umożliwia połączenie nawet 100 systemów audio za pomocą aplikacji mobilnej.
Dodatkowo model umożliwia organizację karaoke, gdyż posiada wejścia do podłączenia gitary i mikrofonu. Atmosferę uzupełnia jasne oświetlenie po bokach obudowy z konfigurowalnymi efektami świetlnymi, które zmieniają się wraz z muzyką. Możliwości podłączenia jest kilka: Bluetooth 5.3 do bezprzewodowej transmisji dźwięku, port USB do pendrive'ów i innych nośników, a także gniazdo audio 3,5 mm.
Do sterowania użyj aplikacji mobilnej na smartfonie i tablecie lub przycisków na górze obudowy. Głośnik zasilany jest pojemnym akumulatorem, który zapewnia do 24 godzin pracy na baterii, a pełne naładowanie trwa około 5 godzin. Dzięki niemu system audio może pełnić funkcję power banku i ładować gadżety innych firm poprzez port USB. Warto również zwrócić uwagę na trwałą obudowę o stopniu ochrony IPX6, która niestraszna jest deszczowi, rozpryskom wody i wilgoci i pozwala zabrać głośnik na plażę, basen, do lasu i na inne zajęcia na świeżym powietrzu.
Kup Tronsmart Bang Max
Wszystkie ceny 8 →Głośnik mobilny TRONSMART Bang Max Czarny | 1 560 zł |
Tronsmart Głośnik bezprzewodowy Bluetooth Tronsmart Bang Max (czarny) | 899 zł |
Głośnik mobilny TRONSMART Bang Max Czarny | 1 560 zł |
Przenośny głośnik imprezowy Tronsmart Bang Max GK521180 | 778 zł |