Ogrzewacz tarasowy TRISTAR KA 5277
TRISTAR KA 5277 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR KA 5277
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar KA-5286 grzejnik tarasowy na podczerwień montowany na ścianie IPX4 | 221 zł |
Vida Tristar Ścienny grzejnik tarasowy KA-5277 2000 W, złota rurka, srebrn | 312 zł |
Ścienny grzejnik tarasowy KA-5277 2000 W, złota rurka, srebrny Lumarko! | 416 zł |
Tristar Ka-5277 2000w Quartz Heater Posrebrzany One Size / EU Plug KA5277 | 175 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →