Ogrzewacz tarasowy TRISTAR KA 5273
TRISTAR KA 5273 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TRISTAR 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TRISTAR.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TRISTAR KA 5273
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tristar KA-5273 grzejnik tarasowy na podczerwień emisja ciepła 360 IP34 | 303 zł |
Tristar Wiszący grzejnik tarasowy KA-5273, 1500 W, halogenowy, czarny | 321 zł |
Wiszący grzejnik tarasowy KA-5273, 1500 W, halogenowy, czarny Lumarko! | 483 zł |
Wiszący grzejnik tarasowy KA-5273, 1500 W, halogenowy, czarny Lumarko! | 491 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →