Opona letnia Triangle ReliaXTouring TE307 205/65 R16 95H
Zdjęcia 4 |
Wybierz rozmiar opony
Triangle ReliaXTouring TE307 205/65 R16 95H 205/65 R16 95 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Triangle 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Triangle.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Triangle ReliaXTouring TE307 205/65 R16 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GOMME PNEUMATICI TRIANGLE 205/65 R16 95H RELIAX TOURING CBPTE30720G16HHJ | 374 zł |
Triangle Reliax Touring TE307 (205/65 R16 95H) | 367 zł |
Opona Triangle 205/65R16 TE307 95H - opony letnie CBPTE30720G16HHJ | 214 zł |
Modyfikacje Triangle ReliaXTouring TE307 205/65 R16 95H
Ceny na Triangle ReliaXTouring TE307 205/65 R16 95H |
---|---|---|---|---|
Triangle ReliaXTouring TE307 205/65 R16 95H | od 214 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →