Rower Trek Domane SLR 6 Gen 4 2023 frame 54
Zdjęcia 55 |
Trek Domane SLR 6 Gen 4 2023 frame 54 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Trek 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Trek.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Trek Domane SLR 6 Gen 4 2023 frame 54
Ceny na Trek Domane SLR 6 Gen 4 2023 frame 54 |
---|---|---|---|---|
Trek Domane SLR 6 Gen 4 2023 frame 50 | od 35 999 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane SLR 6 Gen 4 2023 frame 54 | od 35 999 zł | 1 oferta | ||
Trek Domane SLR 6 Gen 4 2023 frame 58 | od 35 999 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →