Pamięć RAM Transcend DDR3 1x8Gb TS1GKR72V6H
Transcend TS1GKR72V6H |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Transcend DDR3 1x8Gb
Ceny na Transcend DDR3 1x8Gb |
---|---|---|---|---|
Transcend DDR3 1x8Gb TS1GLK64V3H | od 183 zł | 3 oferty | ||
Transcend DDR3 1x8Gb TS1GLK72V6H | od 267 zł | 2 oferty | ||
Transcend DDR3 1x8Gb TS1GKR72W6H | od 341 zł | 1 oferta |
Polecamy