Obudowa dysku Transcend StoreJet 25CK3 TS0GSJ25CK3
Zdjęcia 3 |
Transcend StoreJet 25CK3 TS0GSJ25CK3 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Transcend 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Transcend.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Transcend StoreJet 25CK3 TS0GSJ25CK3
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Transcend zestaw 25" SATA3 na USB 31 Type-A Rugged SSD/HDD One Touch Backu | 76 zł |
Zewnętrzna kieszeń Transcend StoreJet 25CK3 dla 2.5" HDD/SSD USB 3.1 (TS0G | 63 zł |
Zewnętrzna obudowa na dysk HDD/SSD TRANSCEND Kit-SJ25CK3, 2.5', USB 3.0/US | 79 zł |
Transcend 2.5´´ Hdd/ssd External Case Czarny,Posrebrzany 2.5´´ TS0GSJ25CK3 | 102 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →