Кишеня для накопичувача Transcend StoreJet 25CK3 TS0GSJ25CK3
Фото 3 |
Transcend StoreJet 25CK3 TS0GSJ25CK3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Transcend 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Transcend.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Transcend StoreJet 25CK3 TS0GSJ25CK3
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Transcend zestaw 25" SATA3 na USB 31 Type-A Rugged SSD/HDD One Touch Backu | 76 zł |
Zewnętrzna kieszeń Transcend StoreJet 25CK3 dla 2.5" HDD/SSD USB 3.1 (TS0G | 63 zł |
Zewnętrzna obudowa na dysk HDD/SSD TRANSCEND Kit-SJ25CK3, 2.5', USB 3.0/US | 79 zł |
Box HDD Transcend StoreJet 25CK3 All-in-one, 2,5" SATA, USB 3.0 (TS0GSJ25C | 102 zł |
Kieszeń na dysk TRANSCEND TS0GSJ25CK3 | 78 zł |
Transcend 2.5´´ Hdd/ssd External Case Czarny,Posrebrzany 2.5´´ TS0GSJ25CK3 | 102 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →