Patelnia Tramontina Professional 20888/020 20 cm
Zdjęcia 5 |
Tramontina Professional 20888/020 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tramontina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tramontina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Tramontina Professional 20888/020
Ceny na Tramontina Professional 20888/020 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Professional 20888/020 20 cm | od 137 zł | 1 oferta | ||
Tramontina Professional 20888/026 26 cm | od 157 zł | 1 oferta | ||
Tramontina Professional 20888/028 28 cm | od 165 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →