Powerbank Tracer Modi 30000 (TRABAT47062)
Zdjęcia 5 |
Tracer Modi 30000 |
|
Zewnętrzna bateria, która ratuje zepsute gadżety mobilne podczas podróży, wycieczek, a także po prostu z dala od gniazdka elektrycznego lub podczas przerw w dostawie prądu. „Zbiornik” baterii litowo-polimerowej powerbanku zapewnia pojemność 30 000 mAh. W rzeczywistości bateria dostarcza do 18 900 mAh pojemności energetycznej sparowanym urządzeniom. Różnica między podaną liczbą a rzeczywistymi możliwościami przenośnego akumulatora wynika z nieuniknionych strat energii, gdy napięcie robocze wzrasta do 5 V, co jest typowe dla każdej magistrali USB.
Model wyposażono więc w jeden dwustronny port USB typu C, całą masę czterech interfejsów USB A oraz jedno złącze wejściowe microUSB. Tracer Modi 30000 obsługuje także szybkie ładowanie gadżetów za pomocą protokołów QualcommQuick Charge 2.0/3.0, Power Delivery 3.0, Huawei SuperCharge Protocol. Własna bateria powerbanku jest w pełni naładowana w czasie do 7 godzin. Jest zapakowany w czarną plastikową obudowę o grubości 40 mm i wadze około 610 g.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tracer 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tracer.
Kup Tracer Modi 30000
Wszystkie ceny 14 →TRACER TRABAT47062 powerbank zewnętrzny MODI 30000 mAh QC30 PD SPC IN-ACT- | 216 zł |
Tracer Powerbank Modi 30000mAh QC3.0 + PD +SPC AZTRAUAP0047062 | 223 zł |
Powerbank TRACER Modi 30000 mAh QC3.0 + PD + SCP 22.5 Czarny | 150 zł |
Tracer Powerbank Modi 30000mAh QC3.0 + PD +SPC 105672 | 227 zł |
Powerbank TRACER Modi 30000 mAh QC3.0 + PD + SCP 22.5 Czarny | 150 zł |