Żarówka TP-LINK Tapo L630
Zdjęcia 10 |
TP-LINK Tapo L630 |
|
Elastyczna regulacja jasności i kolorów. Obsługuje Google Home i polecenia głosowe. Włączanie i wyłączanie świateł zgodnie z harmonogramem.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TP-LINK 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TP-LINK.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TP-LINK Tapo L630
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TP-Link Tapo L630 Inteligentna żarówka LED GU10 37W Oszczędność energii Wi | 84 zł |
Smart kolorowy reflektor Wi-Fi TP-LINK Tapo L630 | 53 zł |
TP LINK Żarówka LED TP-LINK Tapo L630 Biały | 40 zł |
TP-Link Tapo L630 Smart Wi-Fi Spotlight Multicolor | 79 zł |
TP-LINK Tapo L630 wielokolorwa Smart Wi-Fi | 38 zł |
pokaż 10 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości żarówki TP-LINK Tapo L630:
- Oszczędzanie energii
- Harmonogram i timer
- Kontrola głosu
- Zdalne sterowanie
- Możliwość przyciemniania
- Grupowanie urządzeń
- Ekosystem Tapo
- 16 milionów odcieni
PolecamyPorównaj w tabeli →