Opona letnia Toyo Proxes Comfort 195/55 R20 95H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Toyo Proxes Comfort 195/55 R20 95H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Toyo 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Toyo.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Toyo Proxes Comfort 195/55 R20 95H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Toyo Proxes Comfort (195/55 R20 95H) 4069300 | 448 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 195/55 R20 95H XL ) 4069300 | 459 zł |
Opona Toyo 195/55R20 PROXES COMFORT 95H XL - opony letnie 40693 | 409 zł |
Toyo Proxes Comfort ( 195/55 R20 95H XL ) | 463 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →