Torba rowerowa Topeak Wedge Pack II L 1.65 l
Zdjęcia 7 |
Topeak Wedge Pack II L |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Topeak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Topeak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Topeak Wedge Pack II L 1.65 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Topeak Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Large uniwersalny | 135 zł |
Torebka rowerowa podsiodłowa Topeak Wedge Pack Ii Large W/fixer 1,5 l | 120 zł |
Topeak Topeak Wedge Pack II Black L 1,25 - 1,65 L Black TC2273B | 119 zł |
Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II w/fixer Large, bikepacking | 120 zł |
Modyfikacje Topeak Wedge Pack II L
Ceny na Topeak Wedge Pack II L |
---|---|---|---|---|
Topeak Wedge Pack II S 0.8 l | od 76 zł | 7 oferty | ||
Topeak Wedge Pack II M 1.25 l | od 77 zł | 12 oferty | ||
Topeak Wedge Pack II L 1.65 l | od 119 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →