Велосумка Topeak Wedge Pack II L 1.65 л
Фото 7 |
Topeak Wedge Pack II L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topeak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topeak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topeak Wedge Pack II L 1.65 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Topeak Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II Large uniwersalny | 135 zł |
Topeak Topeak Wedge Pack II Black L 1,25 - 1,65 L Black TC2273B | 120 zł |
Torebka rowerowa podsiodłowa Topeak Wedge Pack Ii Large W/fixer 1,5 l | 120 zł |
Torba podsiodłowa Topeak Wedge Pack II w/fixer Large, bikepacking | 120 zł |
Модификації Topeak Wedge Pack II L
Ціни на Topeak Wedge Pack II L |
---|---|---|---|---|
Topeak Wedge Pack II S 0.8 л | від 76 zł | 11 пропозицій | ||
Topeak Wedge Pack II M 1.25 л | від 77 zł | 14 пропозицій | ||
Topeak Wedge Pack II L 1.65 л | від 120 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →