Torba rowerowa Topeak Tri DryBag M 0.6 l (TT9815B)
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Topeak Tri DryBag M bez elementów odblaskowych |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Topeak 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Topeak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Topeak Tri DryBag M 0.6 l
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Topeak Tri Dry Top Tube Bag - czarna TT9815B | 120 zł |
Topeak Tri Drybag Waterproof Top Tube Bag TT9815B | 113 zł |
Topeak Tri Drybag 0.6l Frame Bag Czarny | 83 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →