Велосумка Topeak Tri DryBag M 0.6 л (TT9815B)
Відео 1Фото 3 |
Topeak Tri DryBag M без світловідбивачів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Topeak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Topeak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Topeak Tri DryBag M 0.6 л
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Topeak Tri Dry Top Tube Bag - czarna TT9815B | 120 zł |
Topeak Tri Drybag Waterproof Top Tube Bag TT9815B | 113 zł |
Topeak Tri Drybag 0.6l Frame Bag Czarny | 83 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →