Obiektyw Tokina 12-24mm f/4.0 PRO AF AT-X 124 DX II
Wideo 4 |
Tokina 12-24mm f/4.0 PRO AF AT-X 124 DX II |
|
. Obiektyw szerokokątny średniego zasięgu dostępny dla systemów Canon i Nikon z matrycami APS-C oraz mocowaniami EF-S i F. Przysłona jest stosunkowo niska, ale niezmienna w całym zakresie ogniskowych f/2.0. Rzeczywiste ogniskowe to 12-24 mm. Na uwagę zasługuje również 9-listkowa przysłona. Autofokus zapewnia klasyczny silnik.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tokina 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tokina.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tokina 12-24mm f/4.0 PRO AF AT-X 124 DX II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tokina Obiektyw AF 12-24 mm f/4 AT-X 124 Pro DX II - uchwyt Nikon AT-124 P | 3 463 zł |
Tokina AF12-24mm F/4 AT-X PRO DX Nikon AF 12-24mm | 5 840 zł |
Tokina AF12-24mm F/4 AT-X 124 PRO DX Canon AF 12-24mm | 948 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości obiektywu Tokina 12-24mm f/4.0 PRO AF AT-X 124 DX II:
- Wielowarstwowe soczewki
PolecamyPorównaj w tabeli →