Patelnia do naleśników Tognana Mythos WI758CRAMNF 28 cm
Tognana Mythos WI758CRAMNF 25 cm28 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tognana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tognana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tognana Mythos WI758CRAMNF 28 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia TOGNANA do naleśników Mythos 28 cm | 115 zł |
Patelnia TOGNANA do naleśników Mythos 28 cm | 115 zł |
Modyfikacje Tognana Mythos WI758CRAMNF
Ceny na Tognana Mythos WI758CRAMNF |
---|---|---|---|---|
Tognana Mythos WI758CQAMNF 25 cm | od 120 zł | 3 oferty | ||
Tognana Mythos WI758CRAMNF 28 cm | od 115 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →