Zestaw naczyń TESCOMA Presto 716511
Zdjęcia 3 |
TESCOMA Presto 716511 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Presto 716511
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komplet garnków Presto, 11 części - Tescoma | 1 079 zł |
Tescoma Zestaw garnków Presto 11 elementów (716511.00) | 1 302 zł |
Komplet garnków PRESTO, 11 części | 839 zł |
Zestaw garnków 11 el. Tescoma Presto | 979 zł |
Komplet garnków PRESTO, 11 części Tescoma | 829 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →