Deska do prasowania TESCOMA Fancy Home Tabletop (899754)
Zdjęcia 3 |
TESCOMA Fancy Home Tabletop |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog TESCOMA 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele TESCOMA.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TESCOMA Fancy Home Tabletop
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Tescoma ASSE do prasowania Kremowy 77 x 31 cm 899754 | 96 zł |
Deska do prasowania na stół Fancy Home - Tescoma | 161 zł |
Deska do prasowania na stół FANCY HOME | 179 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →