Router Teltonika TRB145 (TRB145003000)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Teltonika TRB145 |
|
1 złącze SMA do podłączenia zewnętrznej anteny LTE. 1 port micro USB. Wyposażony w port RS485.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teltonika 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teltonika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teltonika TRB145
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teltonika TRB145 LTE RS485 Gateway zielony TRB1451E0300 | 446 zł |
Bramka Teltonika TRB145 4G LTE RS485 (TRB145) | 469 zł |
TELTONIKA Bramka LTE TRB145 (Cat 1), 3G, 2G, USB, RS485 KMTETMOUTRB1450 | 512 zł |
Router TELTONIKA TRB145 | 519 zł |
TELTONIKA Bramka LTE TRB145 (Cat 1), 3G, 2G, USB, RS485 115329 | 512 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →