Router Teltonika TRB143 (TRB143000000)
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Teltonika TRB143 |
|
Interfejs M-BUS, do 250 urządzeń. Stopień ochrony IP30.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teltonika 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teltonika.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teltonika TRB143
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teltonika TRB143 M-Bus Cellular Gateway TRB143 TRB143000000 | 843 zł |
TELTONIKA Bramka LTE TRB143 (Cat 4), 3G, 2G, M-BUS, 1xRJ-45 KMTETMOUTRB143 | 789 zł |
TELTONIKA Bramka LTE TRB143 (Cat 4), 3G, 2G, M-BUS, 1xRJ-45 115328 | 789 zł |
TELTONIKA Teltonika TRB143 | Gateway, brama IoT | LTE Cat 4, 3G, 2G, M-Bus | 890 zł |
Teltonika TRB143 LTE/4G M-Bus Industrial Gateway TRB143000000 | 887 zł |
TELTONIKA Bramka LTE TRB143 (Cat 4), 3G, 2G, M-BUS, 1xRJ-45 115328 | 789 zł |
Router Teltonika TRB143 (TRB143000000) | 772 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →