Kuchenka mikrofalowa do zabudowy Teka MWR 22 BI AB (40586300)
Teka MWR 22 BI AB czarny kość słoniowa |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka MWR 22 BI AB
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA Kuchenka mikrofalowa TEKA MWR 22 BI ATS Antracyt | 1 657 zł |
Teka MWR 22 BI ATS | 1 659 zł |
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy TEKA MWR 22 BI ATS | 1 679 zł |
Teka MWR 22 BI ATS | 1 679 zł |
TEKA(S)Mikrofala MWR 22 BI ATS 112040000 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 | 1 699 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Teka MWR 22 BI AB
Ceny na Teka MWR 22 BI AB |
---|---|---|---|---|
Teka MWR 22 BI AB | od 1 657 zł | 10 oferty | ||
Teka MWR 22 BI VB | od 1 999 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →