Вбудована мікрохвильова піч Teka MWR 22 BI AB (40586300)
Teka MWR 22 BI AB слонова кістка чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka MWR 22 BI AB
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA Kuchenka mikrofalowa TEKA MWR 22 BI ATS Antracyt | 1 657 zł |
Teka MWR 22 BI ATS | 1 659 zł |
Kuchenka mikrofalowa do zabudowy TEKA MWR 22 BI ATS | 1 679 zł |
Teka MWR 22 BI ATS | 1 679 zł |
TEKA(S)Mikrofala MWR 22 BI ATS 112040000 - Zadzwoń - (22) 877 77 77 Raty 0 | 1 699 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Teka MWR 22 BI AB
Ціни на Teka MWR 22 BI AB |
---|---|---|---|---|
Teka MWR 22 BI VB | від 1 999 zł | 4 пропозиції | ||
Teka MWR 22 BI AB | від 1 657 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →