Mikser Tefal Quickchef HB65LD38 szary
Zdjęcia 8 |
Tefal Quickchef HB65LD38 |
|
Ten zaawansowany blender ręczny jest pozycjonowany przez francuską markę Tefal jako wielofunkcyjny pomocnik kuchenny „8 w 1”. Wraz z urządzeniem dostarczana jest stalowa stopa miksująca, trzepaczka, nasadka miksująca, nóż szatkownicy, a także tarcze do krojenia i szatkowania różnych produktów. W zestawie znajduje się również miarka i dwie miski: główna przeznaczona na 3 litry oraz do mielenia 500 ml.
Taki zestaw dostaw umożliwi wiele zautomatyzowanych procesów kuchennych. Blender Tefal HB 65LD38 otrzymał potężny silnik 1000 W z obsługą trybu impulsowego. Jest w stanie przyspieszyć pracę i zmielić nawet twarde i gęste produkty. Obecność 20 prędkości doda wygody pracy z możliwością ich płynnej regulacji podczas pracy urządzenia. W celu krótkotrwałego zwiększenia intensywności obrotów silnika zapewniony jest tryb turbo, który jest aktywowany przez naciśnięcie odpowiedniego przycisku.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Quickchef HB65LD38 szary
Tefal Quickchef Blender Ręczny Szary 3 l HB65LD38 | 400 zł |
Blender Tefal HB65LD38 QuickChef | 472 zł |
Tefal,Blender ręczny QUICKCHEF 8w1 HB65LD38, 1000 W | 475 zł |
Blender TEFAL QuickChef 8in1 HB65LD38 TEFAL ...nie z tej ziemi - OFERTY z | 499 zł |
TEFAL | HB65LD38 | Blender QuickChef 8w1 | Blender ręczny | 1000 W | Liczb | 492 zł |