Czajnik elektryczny Tefal Express KI170D40 2400 W 1.7 l stal nierdzewna
Tefal Express KI170D40 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Express KI170D40 2400 W 1.7 l stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEFAL Express KI170D40 Czajnik elektryczny 17L Stalowy Moc 2400W Wyjmowany | 313 zł |
Czajnik elektryczny w kolorze srebra 1,7 l Express KI170D40 – Tefal srebrn | 219 zł |
Czajnik elektryczny TEFAL KI170D40 | 242 zł |
Czajnik elektryczny TEFAL KI170D40 | 173 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości czajnika elektrycznego Tefal Express KI170D40:
- Ochrona przed uruchomieniem bez wody
- Schowek na przewód
- Wyjmowany filtr
PolecamyPorównaj w tabeli →