Parownica ręczna Tefal Access Steam Pocket DT 3041
Zdjęcia 13 |
Tefal Access Steam Pocket DT 3041 Access Steamniewyjmowany pojemnik |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Tefal Access Steam Pocket DT 3041
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Szczotka parowa TEFAL DT3041 | 310 zł |
Parownica do ubrań (Steamer) TEFAL DT3041 Access Steam Pocket | 200 zł |
TEFAL | DT3041E1 | Parownica do ubrań | Ręczny | 1300 W | 0,27 L | 20 g/mi | 253 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →