Parownica ręczna Tefal Access Steam Pocket DT 3030
Wideo 3Zdjęcia 12 |
Tefal Access Steam Pocket DT 3030 Access Steamniewyjmowany pojemnik |
|
Tefal nazywa ten model najpotężniejszym kompaktowym parowcem firmy. Jest naprawdę lekki, mały i łatwy w użyciu z przemyślaną konstrukcją: szeroka podstawa zapewnia stabilną pozycję pionową, a składany korpus sprawia, że parowiec jest jeszcze bardziej kompaktowy, co ułatwia przechowywanie i zabieranie ze sobą na różne wycieczki. Moc to 1300 W, dzięki czemu urządzenie nagrzewa się niemal natychmiast - w zaledwie 15 sekund, a także zapewnia stały dopływ pary z prędkością do 16 g/min.
Jest bezpieczny dla wszystkich rodzajów tkanin, nawet delikatnych, szybko usuwa uporczywe zagniecenia, likwiduje nieprzyjemne zapachy i dezynfekuje usuwając bakterie i alergeny. Tefal Access Steam Pocket DT3030 dostarcza parę tylko po naciśnięciu przycisku, który znajduje się tuż pod palcem i nie ma regulacji mocy. Zbiornik mieści maksymalnie 120 ml wody i jest nieusuwalny, co utrudnia jego napełnienie. Ale model jest wyposażony w nasadkę szczotkową do jednoczesnego parowania i czyszczenia ubrań oraz przewód o długości 2,6 m, który gwarantuje swobodę ruchów.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Tefal 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Tefal.
Kup Tefal Access Steam Pocket DT 3030
TEFAL DT3030 Access Steam Pocket parownica ręczna 1300 W biało-złota | 215 zł |
Tefal Parownica r?czna Access Steam Pocket | 219 zł |
Parownica do ubrań TEFAL Access Steam Pocket DT3030 | 225 zł |
Ręczna parownica do odzieży Tefal Access Steam Pocket DT3030E0 | 219 zł |