Krajalnica do warzyw Teesa TSA3025 czarny
Zdjęcia 5 |
Teesa TSA3025 2022 rok |
|
Blender ręczny czy stacjonarny – czym się różnią i który jest lepszy?Do jakich zadań lepiej kupić blender stacjonarny, a do jakich – blender ręczny?
Jak wybrać mikser?Główne parametry, które pomogą Ci wybrać mikser do Twoich zadań
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teesa 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teesa.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teesa TSA3025 czarny
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SZATKOWNICA ELEKTRYCZNA TARKA DO WARZYW 5 TAREK | 125 zł |
Rozdrabniacz Teesa Elektryczna Szatkownica Do Warzyw (TSA3025) | 123 zł |
Elektryczna szatkownica do warzyw TEESA TSA3025 | 129 zł |
Teesa TSA3025 Elektryczna szatkownica do warzyw 5w1 21620150609141557 | 126 zł |
Szatkownica TEESA TSA3025 | 126 zł |
Zestaw tarek do szatkownicy TEESA TSA3025 | 39 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →