Odtwarzacz CD Teac PD-301
Zdjęcia 8 |
Teac PD-301
Odtwarzanie:CD-Audio
Formaty:WAV, AAC
Próbkowanie DAC:48 kHz
Pojemność DAC:16 bit
Zakres częstotliwości:20 – 20000 Hz
Stosunek sygnału do szumu:113 dB
Współczynnik zniekształcenia:0.005 %
Wyjścia:optyczne
Wszystkie dane techniczne
Kup Teac PD-301
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Odtwarzacz CD TEAC PD-301DAB-X Czarny | 1 899 zł |
Odtwarzacz CD TEAC PD-301DAB-X Czarny PD301DABX CZARNY | 1 899 zł |
TEAC PD-301DAB-X | 1 699 zł |
Odtwarzacz CD TEAC PD-301DAB-X Srebrny | 1 899 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →