Odtwarzacz CD Teac CD-P750DAB
Teac CD-P750DAB
Odtwarzanie:CD-Audio
Formaty:CD-DA, MP3, WMA, WAV, AAC
Próbkowanie DAC:48 kHz
Pojemność DAC:16 bit
Zakres częstotliwości:20 — 20000 Hz
Stosunek sygnału do szumu:95 dB
Współczynnik zniekształcenia:0.005 %
Wyjścia:optyczne
Wszystkie dane techniczne
Kup Teac CD-P750DAB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Teac CD-P750DAB-B CD-Player/DAB - FM Radio mit Bluetooth | 2 599 zł |
Odtwarzacz CD TEAC CD-P750DAB Czarny | 2 599 zł |
Odtwarzacz CD TEAC CD-P750DAB Czarny CDP750DABB | 2 599 zł |
Teac CD-P750DAB Czarny | 2 599 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →