Wkład drukujący TB Print TBC-PG545XLB
TB Print TBC-PG545XLB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup TB Print TBC-PG545XLB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TB Print Tusz do Canon PIXMA iP2850/MG2950/2550/2450/MX495 TBC-PG545XLB re | 79 zł |
TB Print Tusz do Canon PIXMA iP2850/MG2950/2550/2450/MX495 TBC-PG545XLB re | 96 zł |
TB Print Tusz do Canon PIXMA iP2850/MG2950/2550/2450/MX495 TBC-PG545XLB re | 79 zł |
Modyfikacje TB Print TBC-PG545XLB
Ceny na TB Print TBC-PG545XLB |
---|---|---|---|---|
TB Print TBC-PG545B | od 63 zł | 3 oferty | ||
TB Print TBC-PG545XLB | od 79 zł | 3 oferty | ||
TB Print TBC-CL546CR | od 70 zł | 4 oferty | ||
TB Print TBC-CL546XLCR | od 84 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →