Opona ciężarowa Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M
Wybierz rozmiar opony ciężarowej
Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taurus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taurus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M
Ceny na Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M |
---|---|---|---|---|
Taurus Road Power D 295/80 R22.5 152M | od 1 654 zł | 1 oferta | ||
Taurus Road Power D 315/70 R22.5 154L | od 1 702 zł | 1 oferta | ||
Taurus Road Power D 315/80 R22.5 156L | od 1 719 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →