Toster Taurus MySandwich Grill (968948000)
Zdjęcia 10 |
Taurus MySandwich Grill |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taurus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taurus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Taurus MySandwich Grill
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Taurus Mysandwich grill opiekacz do kanapek tworzywo sztuczne czarny | 86 zł |
taurus Opiekacz do kanapek Taurus My Sandwich Grill | 106 zł |
Taurus Mysandwich Grill Sandwich Maker Biały One Size / EU Plug 968948 | 104 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości tostera / opiekacza do kanapek Taurus MySandwich Grill:
- Rozmiar formy: 215x125 mm
PolecamyPorównaj w tabeli →