Toster Taurus My Toast (960647000)
Zdjęcia 8 |
Taurus My Toast |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taurus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taurus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Taurus My Toast
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TAURUS mytoast toster 3 tostery Duplo 1450 W trzy funkcje oświetlenie LED | 218 zł |
Taurus My Toast Duplo 2 Slots 1450w Toaster Biały One Size / EU Plug 96063 | 209 zł |
Taurus My Toast 1 Slot 1000w Posrebrzany One Size / EU Plug 960647 | 171 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →