Opona letnia Taurus High Performance 205/60 R16 96V
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Taurus High Performance 205/60 R16 96V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taurus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taurus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Taurus High Performance 205/60 R16 96V
Ceny na Taurus High Performance 205/60 R16 96V |
---|---|---|---|---|
Taurus High Performance 205/60 R16 92H | od 494 zł | 1 oferta | ||
Taurus High Performance 205/60 R16 96H | od 499 zł | 1 oferta | ||
Taurus High Performance 205/60 R16 96V | od 438 zł | 1 oferta | ||
Taurus High Performance 205/60 R16 96W | od 405 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →