Opona letnia Taurus High Performance 185/60 R15 88H
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
Taurus High Performance 185/60 R15 88H 185/60 R15 84 H 185/60 R15 88 H |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Taurus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Taurus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Taurus High Performance 185/60 R15 88H
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
WYSOKA WYDAJNOŚĆ OPONY GUMY 401 XL 344831 | 284 zł |
Taurus High Performance (185/60 R15 88H) 344831 | 344 zł |
Opona letnia TAURUS HIGH PERFORMANCE 185/60R15 88H XL | 206 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Taurus High Performance 185/60 R15 88H
Ceny na Taurus High Performance 185/60 R15 88H |
---|---|---|---|---|
Taurus High Performance 185/60 R15 84H | od 265 zł | 2 oferty | ||
Taurus High Performance 185/60 R15 88H | od 206 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →