Walizka Targus EcoSmart Mobile Tech Traveler Rolling Backpack (TBR040GL)
Zdjęcia 24 |
Targus EcoSmart Mobile Tech Traveler Rolling Backpack |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Targus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Targus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Targus EcoSmart Mobile Tech Traveler Rolling Backpack
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Targus Mobile Tech Traveler EcoSmart plecak na kółkach czarny 156" TBR040G | 628 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Mobile Tech Traveler Rolling 15.6 cali Czarny | 649 zł |
Plecak na laptopa TARGUS Mobile Tech Traveler Rolling 15.6 cali Czarny TBR | 649 zł |
Plecak Targus EcoSmart Mobile Czarny | 499 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →