Serwer plików NAS Synology DiskStation DS223 RAM 2 GB
Wideo 14Zdjęcia 7 |
Synology DiskStation DS223 RAM 2 GB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Synology 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Synology.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Synology DiskStation DS223 RAM 2 GB
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Synology 2-Bay NAS DS223 bezdyskowyScentralizowane przechowywanie danych – skonsoliduj swoje dane dzięki 100% własności danych i dostępowi do wielu platform
Ła... więcejtwe udostępnianie i synchronizacja – udostępnianie plików i multimediów w mgnieniu oka i utrzymuj klientów i współpracownikó Amazon.plZłóż skargę | 1 631 zł |
Synology Disk Station DS223 - Serwer NASSerwer NAS, 2 wn?ki, SATA 6Gb/s, RAID RAID 0, 1, JBOD, RAM 2 GB, Gigabit Ethernet, iSCSI obs?uga Proshop.plZłóż skargę | 1 286 zł |
Synology Serwer NAS DS223 2x0HDD 2GB 4x1.7Ghz 1xGbE 3xUSB NBSYNNT02000223DiskStation DS223
Platforma do zarządzania danymi dla domów i małych biur.
Zyskaj kontrolę nad swoimi danymi
Konsolida... więcejcja plików z różnych źródeł do własnej chmury prywatnej. DS223 ułatwia proces i oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby dane były bezpieczne i uporządkowane.
Bezpieczna chmura prywatna
Zyskaj dostęp z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie do maksymalnie 36 TB danych.
Proste centrum tworzenia kopii zapasowych
Twórz kopie zapasowe dokumentów i nośników, aby ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 343 zł |
Synology DS223 CzarnyAplikacja dla urządzeń mobilnych:tak;D OleOle.plZłóż skargę | 1 219 zł |
Synology DS223 NET-NAS-SYN-277Synology DiskStation® DS223 -Platforma do zarządzania danymi dla domów i małych biur Zyskaj kontrolę nad swoimi danymi Konsol... więcejidacja plików z różnych źródeł do własnej chmury prywatnej. DS223 ułatwia proces i oferuje wszystko, czego potrzebujesz, aby dane były bezpieczne i uporządkowane. Bezpieczna chmura prywatna Zyskaj dostęp z dowolnego miejsca i w dowolnym momencie do maksymalnie 36 TB danych Proste centrum tworzenia kopii zapasowych Twórz kopie zapasowe dokumentów i nośników, aby odzyskiwać je w prosty sposób. Wydajna praca Pobór mocy podczas pracy jest niski i wynosi zaledwie 17,3 W. Dostęp z dowolnego urządzenia Uzyskuj dostęp do swoich plików z komputera osobistego, komputera Mac, systemu Linux, urządzenia Chromebook, urządzenia z systemem Android, iOS lub dowolnego urządzenia z przeglądarką. Zachowaj prywatność danych lub łatwo udostępniaj je za pomocą bezpiecznych łączy. Oszczędność miejsca w pamięci masowej Włącz tryb na żądanie, aby pobierać pliki na komputer z systemem Windows lub komputer Mac tylko podczas uzyskiwania dostępu. Przypnij najważniejsze lub najczęściej używane pliki dla prostego dostępu w trybie offline. Integracja z chmurą Synchronizuj pliki między chmurami prywatnymi a usługami chmur publicznych, w tym usługami typu Google Drive, Dropbox i Microsoft OneDrive. Przechowuj lokalne kopie danych w chmurze w celu scentralizowane Komputronik.plZłóż skargę | 1 218 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Synology DiskStation (stacjonarne)Porównaj w tabeli →
od 1 519 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Intel Celeron J4125, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 2 GHz, TurboBoost 2.7 GHz, serwer pocztowy
od 1 218 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Realtek RTD1619B, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.7 GHz
od 870 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: RealtekRTD1619B, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.7 GHz, serwer pocztowy
od 2 673 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 4 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: AMD Ryzen R1600, liczba rdzeni 2 rdzenie (4 wątki), 2.6 GHz, TurboBoost 3.1 GHz, serwer pocztowy, AirPlay
od 2 318 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 4 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Intel Celeron J4125, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 2 GHz, TurboBoost 2.7 GHz, serwer pocztowy
od 679 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 1 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Realtek RTD1619B, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.7 GHz
od 4 880 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 8 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 4 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: AMD RyzenTM V1500B, liczba rdzeni 4 rdzenie (8 wątków), 2.2 GHz, serwer pocztowy
od 2 208 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: AMD Ryzen R1600, liczba rdzeni 2 rdzenie (4 wątki), 2.6 GHz, TurboBoost 3.1 GHz, serwer pocztowy
od 2 259 zł
bez dysku, slotów: 2.5" 6 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Intel Celeron J3355, liczba rdzeni 2 rdzenie (2 wątki), 2 GHz, TurboBoost 2.5 GHz, transkodowanie, serwer pocztowy, AirPlay
od 1 749 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 4 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Realtek RTD1619B, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.7 GHz, serwer pocztowy
od 3 697 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Realtek RTD1296, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.4 GHz, serwer pocztowy, AirPlay
od 8 401 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 8 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 1 Gb/s, 10 Gb/s Mb/s, procesor: AMD Ryzen V1780B, liczba rdzeni 4 rdzenie (8 wątków), 3.35 GHz, TurboBoost 3.6 GHz, serwer pocztowy
od 623 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 1 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Marvell A3720, liczba rdzeni 2 rdzenie (2 wątki), 0.8 GHz, serwer pocztowy, AirPlay
od 1 399 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Realtek RTD1296, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.4 GHz, transkodowanie, serwer pocztowy
od 9 904 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 4 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Intel Celeron J4125, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 2 GHz, TurboBoost 2.7 GHz, serwer pocztowy
od 1 950 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Intel Celeron J4025, liczba rdzeni 2 rdzenie (2 wątki), 2 GHz, TurboBoost 2.9 GHz, serwer pocztowy, AirPlay, Chromecast
od 4 398 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 6 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 4 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: AMD Ryzen V1500B, liczba rdzeni 4 rdzenie (8 wątków), 2.2 GHz, serwer pocztowy
od 813 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 1 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Realtek RTD1296, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.4 GHz, transkodowanie, serwer pocztowy, AirPlay, Chromecast
od 2 378 zł
bez dysku, slotów: 2.5" 4 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 2 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Marvell Armada 385 88F6820, liczba rdzeni 2 rdzenie (2 wątki), 1.33 GHz, serwer pocztowy, AirPlay
od 3 581 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 4 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Realtek RTD1296, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.4 GHz, serwer pocztowy, AirPlay, Chromecast
Wideo recenzje
Synology DS223 NAS Review
8 lutego 202343 239 przegląd
Synology DS223 NAS Drive Revealed
11 stycznia 202318 392 przegląd
Synology DS223J ️ Serwer NAS dla każdego !? / Recenzja 4K
18 sierpnia 202310 734 przegląd
Twoja prywatna chmura Synology DS223
20 marca 20231 521 przegląd
Synology 2-Bay NAS Buyers Guide - DS723+ vs DS220+ vs DS223 vs DS220j vs DVA1622
28 maja 202332 020 przegląd
Synology DS223 NAS - Should You Buy It?
24 lutego 202335 302 przegląd
We’re prepping this small NAS for review. Synology DS223j about to go put in work with 44TB raw.
4 lipca 20236 757 przegląd
Synology DS223J Review in 2024: Great for Plex and Backup
20 listopada 20236 696 przegląd
Synology DS223 NAS Emby Media Server Tests
27 kwietnia 20235 465 przegląd
Should Budget/Value Synology NAS Owners Upgrade to DSM 7.2? DS120j, DS220j, DS223, etc
21 maja 202315 295 przegląd
Synology DS223 NAS Video Station & DS Video Tests
17 marca 202310 887 przegląd
Synology DS223 NAS Review (Entry level NAS)
7 września 20236 496 przegląd
How to Install Plex on a Synology DS223 and DS423, with Container Manager, Docker and/or Portainer
19 maja 202312 884 przegląd
Synology DS223 NAS 4K Plex Tests
26 maja 202316 527 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 499 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 2.5 Gb/s Mb/s, procesor: Realtek RTD1619B, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.7 GHz, transkodowanie, serwer pocztowy, Chromecast
od 4 398 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 6 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 4 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: AMD Ryzen V1500B, liczba rdzeni 4 rdzenie (8 wątków), 2.2 GHz, serwer pocztowy
od 3 309 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 5 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 4 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: AMD Ryzen R1600, liczba rdzeni 2 rdzenie (4 wątki), 2.6 GHz, TurboBoost 3.1 GHz, serwer pocztowy
od 3 291 zł
RACK, bez dysku, slotów: 3.5" 4 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 2 porty, 2.5 Gb/s Mb/s, procesor: Marvell OCTEON TX2 CN9130 / CN9131 (ARM), liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 2.2 GHz, serwer pocztowy
od 7 190 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 6 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 2.5 Gb/s, 10 Gb/s Mb/s, procesor: Intel Atom C5125, liczba rdzeni 8 rdzeni (8 wątków), 2.8 GHz, ZFS, serwer pocztowy
od 725 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: Marvell ARMADA 385, Chromecast
od 4 880 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 8 szt., SATA 2, SATA 3, M.2, LAN: 4 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: AMD RyzenTM V1500B, liczba rdzeni 4 rdzenie (8 wątków), 2.2 GHz, serwer pocztowy
od 10 801 zł
RACK, bez dysku, slotów: 3.5" 16 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 4 porty, 1 Gb/s Mb/s, procesor: AMD Ryzen V1500B, liczba rdzeni 4 rdzenie (8 wątków), 2.2 GHz, serwer pocztowy
od 585 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 1 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: ARM Cortex-A55, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.8 GHz, serwer pocztowy
od 5 357 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 5 szt., 2.5" 4 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 2.5 Gb/s, 10 Gb/s Mb/s, procesor: AMD Ryzen Embedded V1500B, liczba rdzeni 4 rdzenie (8 wątków), 2.2 GHz, ZFS, transkodowanie, serwer pocztowy, Chromecast, USB C
od 796 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 2 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 1 Gb/s Mb/s, procesor: ARM Cortex-A55, liczba rdzeni 4 rdzenie (4 wątki), 1.8 GHz
od 24 586 zł
bez dysku, slotów: 3.5" 16 szt., SATA 2, SATA 3, LAN: 1 port, 100 Mb/s Mb/s, procesor: Intel Xeon D-1541, liczba rdzeni 8 rdzeni (16 wątków), 2.1 GHz, TurboBoost 2.7 GHz, serwer pocztowy