Zestaw naczyń SWAN Retro SWPS3020GRN
Zdjęcia 45 |
SWAN Retro SWPS3020GRN |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SWAN 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SWAN.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SWAN Retro SWPS3020GRN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Swan Zestaw garnków Retro 6 części 18 20 16cm (SWPS3020GRN) | 201 zł |
Zestaw garnków SWAN Retro SWPS3020GRN, aluminium, 6 elementów | 177 zł |
Zestaw garnków retro Swan RETRO SWPS3020GRN | 170 zł |
Zestaw garnków retro Swan RETRO SWPS3020GRN | 153 zł |
Modyfikacje SWAN Retro SWPS3020GRN
Ceny na SWAN Retro SWPS3020GRN |
---|---|---|---|---|
SWAN Retro SWPS3020CN | od 153 zł | 4 oferty | ||
SWAN Retro SWPS3020BN | od 153 zł | 4 oferty | ||
SWAN Retro SWPS3020BLN | od 153 zł | 4 oferty | ||
SWAN Retro SWPS3020RN | od 153 zł | 5 oferty | ||
SWAN Retro SWPS3020GRN | od 153 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →