Kickboard Sun Baby Flash 3in1
Wideo 2Zdjęcia 30 |
Sun Baby Flash 3in1 |
|
Może służyć jako hulajnoga, rowerek biegowy i deskorolka. Siedzisko ma regulowaną wysokość.
Jak wybrać hulajnogę dla dziecka: wskazówki dla rodzicówKtórą hulajnogę lepiej wziąć pod uwagę w poszczególnym wieku i jak ją prawidłowo wybrać
Jak wybrać hulajnogę dla osoby dorosłejJaką hulajnogę wybrać: miejską, wyczynową czy elektryczną i na co zwrócić uwagę
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sun Baby 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sun Baby.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sun Baby Flash 3in1
Wszystkie ceny 30 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hulajnoga dla dzieci SUN BABY Flash 3w1 Różowy | 250 zł |
Hulajnoga dla dzieci SUN BABY Flash 3w1 Różowy J02.013.1.3 | 250 zł |
Hulajnoga Sun Baby Flash Różowa (J02.013.1.3) | 252 zł |
Rowerek Biegowy i Hulajnoga Flash z Kołami Led - Pastelowy Turkus | 251 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →