Kołyska Stokke Sleepi Mini
Zdjęcia 4 |
Stokke Sleepi Mini |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Stokke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Stokke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Stokke Sleepi Mini
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Przedłużenie do łóżka Stokke Sleepi białe - przekształca łóżeczko Sleepi M | 1 489 zł |
Stokke® Sleepi™ Mini V3 | 1 517 zł |
Stokke Łóżeczko Sleepi Mini V3 Natural | 1 499 zł |
Przedłużenie łóżeczka Stokke Sleepi białe - przekształca łóżeczko Sleepi M | 1 369 zł |
Przedłużenie łóżeczka Stokke Sleepi naturalne - przekształca łóżeczko Slee | 1 369 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →