SteelSeries Rival 650 Wireless (62456)
Wideo 26Zdjęcia 6 |
SteelSeries Rival 650 Wireless |
|
Wprowadzona w 2018 roku przez firmę SteelSeries bezprzewodowa mysz jest skierowana do wymagających graczy. Sygnał przesyłany jest z wykorzystaniem technologii Quantum Wireless oraz nadajnika obsługującego szybkie ładowanie. Producent twierdzi, że 15 minut wystarczy, aby zapewnić 10 godzin pracy na baterii. Bezprzewodowa mysz SteelSeries Rival 650 jest wyposażona w dwa czujniki. Główny odpowiada za dokładność ruchu i pozwala na regulację rozdzielczości w krokach co 100 DPI, aż do maksymalnej wartości 12000 DPI.
Dodatkowy czujnik monitoruje wysokość odrywania, eliminując wahania kursora nawet przy podniesieniu obudowy o 0,5 mm. Model otrzymał 6 programowalnych przycisków oraz kółko przewijania. Główne przełączniki są oceniane na 60 milionów kliknięć. Wagę myszki można regulować za pomocą ośmiu 4-gramowych obciążników dołączonych do zestawu. Ekskluzywny design manipulatora podkreśla obsługa 8-strefowego podświetlenia RGB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SteelSeries 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SteelSeries.
Kup SteelSeries Rival 650 Wireless
Mysz dla graczy STEELSERIES Rival 650, 12000 DPI, 2.4 GHz | 482 zł |
SteelSeries Rival 650 Wireless Gaming Mouse | 240 zł |
SteelSeries Rival 650 - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Pac | 399 zł |
Mysz dla graczy STEELSERIES Rival 650, 12000 DPI, 2.4 GHz | 483 zł |
SteelSeries Rival 650 Wireless Gaming Mouse | 238 zł |