Nawilżacz Steba LB 6
Steba LB 6 |
|
Jak czyścić nawilżacz powietrzaPodstawowe zalecenia dotyczące konserwacji nawilżaczy powietrza
Jak wybrać nawilżacz i nawilżaczo-oczyszczacz powietrzaRóżnice i kluczowe kryteria wyboru nawilżacza / nawilżaczo-oczyszczacza powietrza
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Steba 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Steba.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Steba LB 6
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Steba LB 6 Cube nawilżacz powietrza czarny/biały 5326241 | 311 zł |
Steba Nawilżacz ultradźwiękowy powietrza Steba LB 6 (115W; kolor czarno-cz | 207 zł |
Nawilżacz powietrza Steba LB 6 Czarny | 236 zł |
Nawilżacz powietrza LB 6 Cube | 237 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy powietrza Steba LB 6 (115W; kolor czarno-czerwony | 217 zł |
Nawilżacz ultradźwiękowy powietrza Steba LB 6 (115W; kolor czarno-czerwony | 197 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →